+(380) 674 041 015
UA

RUF відзначає 30-річний ювілей брикетування металевих відходів

1993 став для заводу RUF історичним: було прийнято рішення виробляти брикетуючі системи для спрямування «метали». Всього через два роки, крім пресів для деревини, вже було продано цілих десять пресів для металевих відходів. Сьогодні технологія брикетування RUF стала невід'ємною складовою переробки стружки, що утворюється у металообробних виробництвах. Це історія успіху в сегменті малого та середнього бізнесу.

Розробивши свій перший брикетувальний прес 1985 року, Ганс Руф ще не усвідомлював, що це було початком справжньої історії успіху, адже сьогодні RUF є лідером світового ринку гідравлічних пресів для брикетування. Технологія, яка почалася з брикетування деревини, а потім зробила революцію у переробці металевих залишків (і не тільки) постійно вдосконалюються та розвиваються.

Цей успіх Ганса Руфа обумовлений розробкою так званої змінної форми для гідравлічного брикетування та її переходом із дерева на метал. Вирішальне значення для цього мав ряд коригувань основних компонентів, таких як форма, циліндр та бункер. Щоб протистояти надмірному стирання, вони були виготовлені із загартованої сталі, що має особливо високу механічну міцність. Крім того, Ганс Руф перепроектував всі необхідні деталі, що зношуються, для швидкої і простої заміни.

Проте, перебуваючи у стані постійного пошуку, винахідник вирішив зробити металеві брикети круглими. Це випливало з його розрахунків та численних випробувань, що демонструють оптимальне розподілення тиску під час процесу брикетування. Іншими словами, його машини вже тоді виготовляли брикети з дуже високою щільністю.

Стабільне зростання продажу пресів для металу

Протягом двох років RUF продав свої перші десять машин, а за десять років цей показник досяг сотні. За наступний десятирічний період (2003–2013 р.) компанія змогла збільшити продаж до 700 систем брикетування металевих відходів, а за наступні десять (2013 – 2023 р.) цей показник практично подвоївся і становив близько 1300 одиниць.

Минулого року було продано 185 систем, які нині брикетують алюміній, вуглецеву сталь, високоякісну сталь, чавун, мідні матеріали, магній та титан у багатьох галузях. Серед них — металообробна та автомобільна промисловість, ливарні заводи та компанії з переробки відходів.

Системи брикетування RUF допомагають клієнтам берегти ресурси та підвищувати економічну ефективність. Брикетування може забезпечити високу густину, що наближається до густини твердого матеріалу. Вирішальне значення тут має високий питомий тиск. Наприклад, системи RUF для чавуну створюють тиск до 4000 кг/см2. Для алюмінію до 3000 кг/см2.

Численні переваги брикетування

Брикети RUF мають безліч переваг у порівнянні з об'ємною металевою стружкою. По-перше, клієнти звільняють свої виробничі ділянки відходів. По-друге, спрощуються логістичні операції як усередині підприємства для складування, так і зовнішні для транспортування, наприклад, доставки вантажних машин від виробників до переробників або металургійних заводів.

По-третє, при переплавленні брикетів відсоток чаду значно нижчий порівняно з насипною стружкою, що відповідно виявляється у вищій прибутковості. До цього додається відновлення дорогих мастильно-охолодних рідин, які витягуються з вологої металевої стружки і можуть бути використані повторно.

Існуючі та потенційні клієнти представляють широкий діапазон обсягу відходів, тому RUF пропонує свої системи у кількох розмірах та конфігураціях, з різним тиском та продуктивністю. Продуктивність варіюється від 30 до 2500 кг/год для алюмінію, 3000 кг/год для чавуну та 5000 кг/год для мідних матеріалів.

Про компанію:

Компанія RUF (Німеччина) була заснована Гансом Руфом у 1969 році. Сьогодні його сини, Роланд та Вольфганг Руф, очолюють компанію. Близько 170 співробітників по всьому світу розробляють та виробляють високоінноваційні модульні системи брикетування для деревини, металу та інших решток. Найменша система RUF Formica, оснащена двигуном потужністю 2,2 кВт, може обробляти до 100 кг/год. Найбільша система (RUF 90) з потужністю 90 кВт здатна обробляти до 2500 кг/год алюмінію, 3000 кг/год чавуну та 5000 кг/год мідних матеріалів.

RUF поставив свій перший брикетувальний прес ще 1985 року. І він досі повністю працездатний: живий доказ стабільності та довговічності обладнання RUF. На сьогоднішній день понад 6000 систем брикетування RUF працюють більш ніж у 100 країнах світу.

Останні новини

Нові новини компанії та галузі.

Відкрити всі новини
Майдан Незалежності, д. 17, м. Буськ, Львівська обл., Україна, 80500
у робочі дні: 09:00 - 18:00 +(380) 674 041 015
для питань та пропозиційigor.budzyanovsky@rmpbio.ua

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.

Замовити дзвінок

Відповімо! Замовте дзвінок у нашого менеджера.
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 15 хвилин.

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Заказать расчет лизинга

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Отправить резюм

Контактні дані
вакансия
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.
Анкета клиента

Опросный лист

контактные данные
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.