+(380) 674 041 015
UA

Післяпродажне обслуговування як показник надійності постачальника

Кожен проект з постачання обладнання – це довга низка погоджень, переговорів та уточнень деталей. Співпраця між замовником та постачальником не може і не повинна закінчуватись тільки введенням обладнання в експлуатацію. Те, як складаються стосунки з постачальником після завершення проекту, говорить про нього набагато більше, ніж усі гарні слова, сказані до підписання контракту.

– Після введення обладнання в експлуатацію у нас відкривається «гаряча лінія», – розповідає керівник ТОВ «РМП БІОЕНЕРГІЯ» Ігор Будзяновський. – Ми приділяємо велику увагу навчанню персоналу і більшість питань виникає у них саме після запуску, особливо якщо з нашою технологією вони стикаються вперше. Саме тому наші спеціалісти певний час залишаються на підприємстві, щоб допомогти операторам звикнути до нового обладнання. Але й після від'їзду пуско-налагоджувачів взаємодія не припиняється. Ми завжди на зв'язку: наші фахівці готові відповісти на питання, що виникають з управління, налаштувань, безпосередньо по процесу – для кожного замовника ми розробляємо індивідуальний алгоритм з урахуванням особливостей конкретного виробництва, разом з персоналом підприємства аналізуємо результати та допомагаємо їх оптимізувати. Залежно від питання його рішенням можуть займатися як наші співробітники, так і представники заводів-виробників.

‒ Після запуску в експлуатацію дуже важливо регулярно обслуговувати ключові технологічні вузли, ‒ розповідає Ігор, ‒ і ми тісно спілкуємося з техперсоналом деревообробних підприємств з питань регламенту та своєчасного обслуговування обладнання, що відповідає вимогам. Техніка є техніка, і під час експлуатації неминуче виникають ситуації, коли потрібний ремонт чи заміна будь-яких деталей. Ми надаємо всебічну допомогу у питанні підбору, купівлі та встановлення необхідних запасних частин та комплектуючих для проведення ремонту відповідно до стандартів та вимог виробника.

Слід зазначити, що у разі звернення до нас ми проводимо комплексне обстеження обладнання безпосередньо на підприємстві, аналізуємо технічний стан та якість взаємодії наших верстатів з рештою обладнання у технологічному ланцюжку. Підбираємо безпечні та ефективні варіанти вирішення залежно від виявлених проблем. Наша пропозиція може включати такі заходи, як заміна зношених деталей та вузлів, встановлення датчиків та контролерів, що дозволяють автоматизувати виробничі процеси, роботи з налаштування та оптимізації. Навчання та інструктаж персоналу. Перевірка знань та навичок співробітників, а також безліч інших варіантів. Зрозуміло, підприємства, на яких ми проводимо модернізацію, також одержують від нас всебічну допомогу у питаннях експлуатації та обслуговування обладнання.

‒ Так, наше спілкування із замовниками не припиняється ще довгий час після постачання та запуску обладнання, ‒ підсумовує Ігор. ‒ Навіть коли робота обладнання налагоджена та не викликає жодних питань, клієнти звертаються до нас за порадою, допомогою у вирішенні інших виробничих питань, і ми завжди раді допомогти. Наші багаторічні дружні стосунки із замовниками – це те, чим ми дійсно пишаємось!

ТОВ«РМП БІОЕНЕРГІЯ» – має репутацію надійного постачальника якісного обладнання з виробництва біопалива та переробки промислових відходів.

 З усіх питань звертайтесь за телефоном: +(380) 674 041 015 або поштою igor.budzyanovsky@rmpbio.ua.

Останні новини

Нові новини компанії та галузі.

Відкрити всі новини
Майдан Незалежності, д. 17, м. Буськ, Львівська обл., Україна, 80500
у робочі дні: 09:00 - 18:00 +(380) 674 041 015
для питань та пропозиційigor.budzyanovsky@rmpbio.ua

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.

Замовити дзвінок

Відповімо! Замовте дзвінок у нашого менеджера.
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 15 хвилин.

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Заказать расчет лизинга

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Отправить резюм

Контактні дані
вакансия
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.
Анкета клиента

Опросный лист

контактные данные
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.