+(380) 674 041 015
UA

Виробництво паливних брикетів: майбутнє прибуткового бізнесу

Виробництво паливних брикетів в Україні набуває все більшої значущості як прибуткове і перспективне підприємство. Тут є низка вагомих аргументів, що обґрунтовують цю тенденцію.

Ще в минулому столітті для опалення дрова і вугілля вважалися найдоступнішими і найзручнішими видами палива. Пізніше вони поступилися місцем нафті та газу, які вважалися "чорним" і "блакитним" золотом. Однак запаси цих копалин обмежені й не можуть бути відновлені. Згідно з експертами, через 3-5 десятиліть, а можливо, й раніше, світ зіткнеться з дефіцитом цих енергетичних ресурсів. Саме тому в усьому світі стають дедалі популярнішими альтернативні джерела енергії, включно з паливними брикетами, виготовленими з різних видів біомаси, таких як деревні та сільськогосподарські відходи.

Крім стійкого зростання цін на традиційні види палива, країни Євросоюзу дедалі суворіше регулюють викиди в атмосферу від промислових підприємств. Європа надає великого значення екологічній відповідальності й активно шукає вирішення екологічних проблем. Це призводить до зростання попиту на брикети з деревних і сільськогосподарських відходів, які вважаються екологічно чистим видом палива. Це особливо актуально в світлі дотримання Кіотського протоколу.

Таким чином, екологічна доброзичливість, висока теплопродуктивність і ефективність паливних брикетів сприяють їхньому активному використанню як альтернативи дорогим традиційним видам палива, включно з мазутом і дизельним паливом. Це не тільки сучасно і зручно, а й економічно вигідно.

Сучасні технології виробництва паливних брикетів передбачають подрібнення сировини до отримання однорідної маси, а потім механічне пресування за високого тиску. Як сировину можна використовувати різні виробничі відходи, як-от деревна стружка, тирса, солома, лушпиння соняшника, а також відходи птахофабрик, свиноферм, виробництва оливок, паперу, картонного паковання, а також різноманітні види біомаси, включно з очеретяним очеретяним паливом, мулом, торфом, опалим листям та багато чим іншим. Брикети мають високу енергетичну щільність, що майже в 10 разів перевершує вихідну сировину. Два кілограми брикетів виділяють стільки ж енергії, скільки літр нафтового палива, але по суті дешевше. Їхня висока щільність і низька вологість роблять їх зручними для зберігання і транспортування. Економічна цінність брикетів порівняно з необробленими відходами становить 1:10.

До речі, виробництво паливних брикетів економічно привабливіше, ніж виробництво пелет, тому що інвестиції у виробництво брикетів та експлуатацію обладнання значно нижчі, ніж для пелетного виробництва з аналогічною продуктивністю.

Виробництво брикетів вимагає менш суворих вимог до сировини і може використовувати різноманітні види целюлозовмісної сировини, а також широкий спектр відходів сільського господарства і переробної промисловості. Таким чином, брикети охоплюють ширший асортимент сировини, ніж пелети.

Виробництво брикетів допомагає економити біоресурси і зменшувати залежність країни від імпортованого газу, що робить її більш стійкою в енергетичному плані.

Звертайтеся до нас із запитаннями, і ми із задоволенням допоможемо вам вибрати відповідне обладнання.

Останні новини

Нові новини компанії та галузі.

Відкрити всі новини
Майдан Незалежності, д. 17, м. Буськ, Львівська обл., Україна, 80500
у робочі дні: 09:00 - 18:00 +(380) 674 041 015
для питань та пропозиційigor.budzyanovsky@rmpbio.ua

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.

Замовити дзвінок

Відповімо! Замовте дзвінок у нашого менеджера.
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 15 хвилин.

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Заказать расчет лизинга

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Отправить резюм

Контактні дані
вакансия
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.
Анкета клиента

Опросный лист

контактные данные
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.