+(380) 674 041 015
UA

РМП Біоенергія візьме участь у найбільшій промисловій виставці в Україні

З 28 по 30 травня у Києві відбудеться Міжнародний промисловий форум, який включає 10 спеціалізованих виставок:
- металообробка (металообробні технології, обладнання)
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
- Гідравліка. Пневматика
- Підшипники (підшипники катання та ковзання, вільні деталі: кульки та ролики, стягуючі втулки, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
- автоматизація та робототехніка (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
- підйомно-транспортне, складське обладнання
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Компанія РМП Біоенергія представить сучасні технології RUF (www.briquetting.com) з переробки металевих відходів, які роблять виробництво екологічно доцільним та економічно вигідним.
Вартість металевих відходів значно збільшується після їхнього брикетування. Немаловажним є і повернення СОЖів, віджатих з вологої стружки, назад у виробництво для їх повторного використання. При переплавленні брикетів відсоток чаду значно нижчий порівняно з насипною стружкою, що відповідно виявляється у вищій прибутковості.
Залежно від потреб клієнта системи оснащуються гідроприводами від 4 кВт до 90 кВт і працюють на спеціально розрахованих тисках, що досягають 5.000 кг/см2. При визначенні конфігурації брикетуючих систем в облік беруться всі особливості вимог клієнта. Це дозволяє нам у кожному окремому випадку пропонувати індивідуальні рішення. Компактні брикетуючі системи сконструйовані для цілодобової роботи в автоматичному режимі та можуть бути інтегровані безпосередньо у існуючі виробничі потужності. Продуктивність брикетуючих систем RUF, призначених для переробки металу, варіюється від 30 до 4800 кг на годину.

За допомогою брикетувальних пресів RUF можна пресувати сталь, алюміній, мідь, латунь, бронзу та інші залишкові матеріали у високоякісні брикети. Металева стружка переробляється на брикети розміром від 60x40мм до 150x120мм. Перетин брикету може бути прямокутним, так і круглим. Довжина брикету варіюється і може бути задана в певних межах. Вибір форми брикету визначається необхідною продуктивністю та характеристиками вихідного матеріалу.

Переваги брикетувальних систем RUF:
призначені для роботи в автоматичному режимі 24/7 (24 години на добу, 7 днів на тиждень)
компактна конструкція
низьке енергоспоживання
висока прибутковість від використання брикетів у порівнянні з насипною стружкою
менший відсоток чаду і, відповідно, більший вихід під час переплавлення
повернення дорогих СОЖів для повторного застосування у виробництві

Відвідувачі виставки зможуть ознайомитись із зразками металевих брикетів та отримати консультації від провідних фахівців. Чекаємо на вас на нашому стенді – A12, павільйон №3. До зустрічі на виставці!

Останні новини

Нові новини компанії та галузі.

Відкрити всі новини
Майдан Незалежності, д. 17, м. Буськ, Львівська обл., Україна, 80500
у робочі дні: 09:00 - 18:00 +(380) 674 041 015
для питань та пропозиційigor.budzyanovsky@rmpbio.ua

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.

Замовити дзвінок

Відповімо! Замовте дзвінок у нашого менеджера.
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 15 хвилин.

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Заказать расчет лизинга

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Отправить резюм

Контактні дані
вакансия
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.
Анкета клиента

Опросный лист

контактные данные
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.