+(380) 674 041 015
UA

Брикетування стальної стружки, оптимізація логістики, підвищення вартості

Ефективність виробничих підприємств, що займаються обробкою сталей, включаючи нержавіючі, залежить не тільки від використання високопродуктивних обробних центрів. Правильне поводження зі сталевою стружкою, що утворюється на підприємстві, також несе в собі великий потенціал. Цей потенціал може бути успішно реалізований за рахунок впровадження високоякісних систем брикетування, що виробляються компанією RUF Maschinenbau (Цайзертсхофен, Німеччина) та мають різні розміри та продуктивність.

Сучасні гідравлічні преси RUF для брикетування стружки з різних марок сталі функціонують із питомим тиском до 5 000 кг/см2 та продуктивністю від 30 до 3.000 кг/год. Завдяки брикетуванню об’єм стружки значно скорочується. Компактна форма стружки – брикет – дає можливість отримання вищого доходу під час реалізації і значно спрощує процеси обробки. Витрати на переміщення навантажувачем у середині підприємства, а також транспортування за його межами скорочуються, що призводить до значної економії коштів.

Крім того, усувається ризик забруднення ґрунту мастильно-охолоджувальними рідинами (МОР). При цьому дуже важливо, що МОР, що міститься в стружці, в процесі брикетування віджимається до мінімальних значень і після відповідної фільтрації може бути знову залучена у виробничий процес. Таким чином, компанії, що займаються обробкою сталей, одержують додаткову можливість зниження виробничих витрат.

Той факт, що в різних країнах світу функціонує понад 5000 систем брикетування RUF, практично доводить доцільність їх застосування.

Так, наприклад, компанія Lauble GmbH (Дуннінген, Німеччина) переробляє стружку нержавіючої та цементованої сталей на пресі моделі RUF 15/4000/70. Завдяки використанню цієї установки компанія, що спеціалізується на прецизійній токарній обробці складних деталей, вивільнила виробничі площі та скоротила вміст МОР у стружці з 10-15% до 3%. Віджате та зібране в процесі брикетування мастило після фільтрації та центрифугування повертається в обробні центри.

Інший приклад: у процесі брикетування стружки на пресі моделі RUF 4/3700/60x40 компанія EZ Zerspanung GmbH (Кальбах, Німеччина) відновлює більшу частину охолоджувального мастила, що міститься у стружці нержавіючої сталі. Саме за рахунок вилучення мастила зі стружки брикетувальний прес обробної компанії окупився менш ніж за три роки. Ще одна додаткова перевага полягає в тому, що обсяг стружки, залежно від матеріалу та виду стружки, скорочується в пропорціях від 1:4 до 1:10 значно знижуючи транспортні витрати.

На підприємствах виробника деталей компанії Grieshaber GmbH & Co. KG (Шильтах, Німеччина) при 3-змінному безперервному робочому процесі утворюється стружка різних сплавів нержавіючої сталі, яка збирається окремо - за сортами сталі - безпосередньо у обробних центрах, подрібнюється та брикетується на пресах RUF. МОР, витягнута зі стружки, повертається у виробництво, а брикети, спресовані із стружки певних сортів сталі можуть принести максимальний прибуток при продажі. Той факт, що компанія експлуатує 18 пресів RUF, говорить сам за себе з точки зору задоволеності клієнта.

Останні новини

Нові новини компанії та галузі.

Відкрити всі новини
Майдан Незалежності, д. 17, м. Буськ, Львівська обл., Україна, 80500
у робочі дні: 09:00 - 18:00 +(380) 674 041 015
для питань та пропозиційigor.budzyanovsky@rmpbio.ua

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.

Замовити дзвінок

Відповімо! Замовте дзвінок у нашого менеджера.
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 15 хвилин.

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Заказать расчет лизинга

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.

Отправить резюм

Контактні дані
вакансия
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.
Анкета клиента

Опросный лист

контактные данные
комментарии
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики конфіденційності.